YENİ NESİL ÇEKME BASMA TEST CİHAZLARI

Araştırma laboratuvarları, tel, metal ve halat üreticileri başta olmak üzere birçok alanda çekme ve basma mukavemeti testleri için kullanılan çekme/basma test cihazları gelişen teknoloji ve yeni nesil yazılımlarla kullanımı daha pratik ve sapma değerleri daha düşük hale gelmekte.

Türkiye’nin alanındaki en köklü firmalarından olan DVT DEVOTRANS’ın yüzlerce ürün çeşidi arasına DVT FU30 D NN ürün koduyla katılan yeni ÇEKME, BASMA TEST CİHAZI özellikle metal, tel ve halat üreticileri başta olmak üzere birçok laboratuar çalışmalarında kullanılabilmekte.

Kopma, sıkıştırma, esneme, kalıcı deformasyon, delinme gibi deneylerde rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olan DVT FU30 D NN teknik özelliklerine bakıldığında son derece geniş teknik özelliklere sahip bir ürün olarak  karşımıza çıkmakta.

Kopma / Kırılma, mesafeye bağlı durma, özel bakım istemeyen sağlam ve güvenilir yapı, renkli dokunmatik ekran, hızlı geriye dönüş imkânı, acil durdurma düğmesi, 4 sütunlu, 2 vidalı sistem, 20-25-30 ton kapasite seçenekleri,  ± % 0.5 duyarlılık, çekme testlerinde yukarı doğru hareket yönü, kuvvet birim  seçenekleri,  0.001 – 250 mm/dak hız aralığı, dil seçenekleri teknik özelliklerden bazıları olarak sayılabilir.

İsteğe bağlı da birçok özellikler eklenebilen cihaz ile ilgili daha geniş bilgi almak için ÇEKME, BASMA TEST CİHAZI-DVT FU30 D NN linkini inceleyebilirsiniz

Diğer kalite kontrol test cihazlarını da buradan inceleyebilir ya da ürünler ile ilgili daha geniş bilgi edinmek DVT DEVOTRANS ile buradan iletişim sağlayabilirsiniz.