ELDİVEN AŞINDIRMA TEST CİHAZI

Eldiven aşındırma test cihazı, Deri, lateks, polimer vb. malzemelerden yapılan eldivenlerin yıpranmaya karşı dayanım gücünü belirlemek için kullanılır.

Eldiven aşındırma test cihazı, deri ve suni deri üretim alanlarında kullanılan ve olmazsa olmazlardan biridir. Standartlara uygun üretim için büyük önem arz eden ölçüm cihazları bu bağlamda ürünlerin kalitesini, aşınımı ve dayanımlarını belirlemek için kullanılmaktadır.

Her ölçüm cihazının kullanıldığı üretim alanlarında standartlara uygun üretim için büyük önem arz etmektedir.

Yarım asırdan fazla bir zamandır aynı alanda üretim yapan ve gelişen dünya teknolojisine uygun olarak kendini yenileyen ve teknolojiyi ürünlerin üretiminde etkili kullanan Devotrans, ürettiği her ürün olduğu gibi Eldiven aşındırma test cihazında da aynı hassasiyeti elzem görmüştür. Devotrans marka ve kalite güvencesiyle üretilen ELDİVEN AŞINDIRMA TEST CİHAZI DVT DA E ürüne bakıldığında, teknik özellikleri son derece geliştirilmiş ve ilgili standartlara uygun üretim yapmaktadır.

ELDİVEN AŞINDIRMA TEST CİHAZI DVT DA E ; 220 V 50 Hz. çalışma voltajına sahip, Numune boyutu 100 mm x 25-30 mm. olup, Hareket (test) boyu 50 mm., Baskı ağırlığı 2 kg., Baskı küresi çapı 20 ±1 mm., Test periyodu sayacı ile 999999’a kadar test periyodu sayma imkanı bulunan, 50 devir/dak. Test hızı, test bitiminde ses ikazı ile uyaran, numune germe mekanizması, koruyucu pleksiglas kapak açık iken cihazın çalışmaması, Elektrostatik toz boya ile kaplanmış gövdeye sahip ve Bakım istemeyen sağlam ve güvenilir yapısı vardır.

Eldiven aşındırma test cihazı ve diğer kontrol ölçüm cihazları hakkında daha geniş bilgi edinmek için teknik ekibimiz ile iletişim kurabilir ya da ürünler bölümünden diğer kontrol cihazlarımızı inceleyebilirsiniz.

Eldiven aşındırma test cihazı ile ilgili genel olarak yapılan arama sorguları; eldiven aşındırma test cihazı, aşındırma test cihazı, aşındırma test cihazları, aşınma testi, aşınma test cihazı şeklindedir.