AMBALAJ ÇEKME BASMA TEST CİHAZI

Ambalaj çekme basma test cihazı; Oluklu mukavva kutu, plastik borular başta olmak üzere basma,  kırma,  kalıcı deformasyon testlerinde kullanılmaktadır.

Basma test cihazları farklı üretim alanlarında kullanılan, basma testleri için belli standartlara göre üretilir. Ambalaj üretim alanı başta olmak üzere; Boru, Cam Seramik, Gıda, Mobilya, Orman Ürünleri, Otomotiv, Beyaz Eşya ve İnşaat gibi üretim alanlarında kullanılan önemli bir test cihazıdır.

Devotrans üretim yelpazesinde bulunan BASMA TEST CİHAZI DVT GP D S60 N ürününe bakıldığında teknik özellikleri gelişmiş ve alanında oldukça etkili olan bu ölçüm cihazı; Dokunmatik ekrana sahip, Acil durdurma düğmesi bulunan, Çift sütunlu sistem, ± %0.5 duyarlılığa, 220V AC, 50 Hz. çalışma voltajına sahiptir. Elektrik harcaması max. 1 KVA. , Hız ayarı 0.001-500 mm/dak., Hareket duyarlılığı 0,01 mm. Programlanarak durma imkanı bulunan, Basmaya, kırılmaya ve mesafeye bağlı durma özelliği bunun yanı sıra standart yazılım mevcut olup Newton, Kg veya MPa seçeneği, Türkçe ve İngilizce dil seçeneği olmak üzere özel bakım istemeyen sağlam ve güvenilir yapısı bulunmaktadır.

Bazı kontrol ve ölçüm cihazlarında olduğu gibi Ambalaj basma test cihazına da isteğe bağlı olarak bazı ilaveler yapılabilmektedir. Bu ilaveler; Çeşitli modellerde çeneler, Bilgisayar ve yazıcı bağlantısı, Özel deneyler için ilave üniteler, Özel hareket duyarlılığı, Özel hız kontrol aralığı, Ekstansometre (hassas uzama ölçer), Sıcak - soğuk ortam deney kabinleri, N/sn seçeneği, Pleksiglas veya metal güvenlik kafesi ve Işık bariyeri şeklindedir.

Ambalaj basma test cihazı ve diğer ölçüm cihazları hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak için teknik ekibimiz ile iletişim kurabilir ya da farklı ürün modellerimiz için ürünler bölümünü inceleyebilirsiniz.

Basma test cihazları hakkında yapılan arama sorguları ise şöyle; Basma test cihazı, Basma test cihazları, Ambalaj basma test cihazı, Basma testi, Çekme basma test cihazı şeklindedir.