DVT DEVOTRANS, K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı’nda

Türkiye'deki ticaret platformlarından biri olan K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı, 03-06 Haziran 2020 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

Kalite kontrol test ve ölçüm cihazları üretiminde Türkiye’nin güçlü markası DVT DEVOTRANS, K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı’nda sektöre yönelik ürettiği gelişmiş ürün modelleriyle yer alacak.

Plastik ve kauçuk sanayii dallarında faaliyet gösteren birçok markanın yer alacağı K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı, 20 binin üzerinde yerli ve yabancı alıcının ziyaret etmesinin beklendiği, sektöre yönelik önemli bir organizasyon olarak kabul edilmektedir.

Her yıl giderek artış gösteren Türkiye kauçuk ve plastik sektörü ihracatı, 2019 yılı ilk çeyreğinde 253 milyon 96 bin 691 dolara ulaştı. Hâlihazırda 64 ülkeye ihracatı olan DVT DEVOTRANS, daha fazla ülkeye ihracat hedefleri kapsamında çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmekte.

Otomotiv, plastik, kauçuk, kimya, makine, inşaat, tekstil, elektrik ve elektronik gibi üretim alanları başta olmak üzere, birçok iş koluna yönelik kalite kontrol test cihazları üreten DVT DEVOTRANS da K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı’nın en önemli katılımcılarından biri olarak öne çıkmaktadır.

600’den fazla ürün modeliyle Türkiye’nin en köklü ve güçlü üreticisi olan DVT DEVOTRANS, 3-6 Haziran 2020 tarihleri arasında CNR EXPRO İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak olan K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı kapsamında SALON: 1 STAND NO: 1GO2’de yerini alacak.

DVT DEVOTRANS’ın kauçuk üretim alanına yönelik ürettiği ürün modellerini incelemek için buraya, Plastik üretim alanına yönelik ürettiği ürün modellerini incelemek için buraya ve diğer kalite kontrol test ve ölçüm cihazları için buraya tıklayabilirsiniz.